Sprawdź, gdzie możemy się spotkać


Innowacyjne rozwiązania i usługi oświetleniowe do każdego zastosowania

Światło to ważny element bezpieczeństwa na drodze

OSRAM – światowy lider oświetlenia w branży motoryzacyjnej

Firma OSRAM jest największym na świecie producentem oświetlenia motoryzacyjnego. W blisko połowie nowych samochodów, wyjeżdżających z fabryk najlepszych światowych producentów, montowane są produkty naszej marki. Oprócz standardowych produktów na pierwszy montaż i rynek wtórny, OSRAM opracowuje także najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne systemy oświetleniowe do przemysłu motoryzacyjnego.

Oświetlenie motoryzacyjne

Światło budzi emocje

Entertainment Lighting Solutions

OSRAM zapewnia rozwiązania w zakresie oświetlenia specjalistycznego dla przemysłu rozrywkowego, oświetlenia projekcyjnego, oświetlenia budynków, a także dla sektora medycznego i naukowego. Oświetlenie specjalistyczne firmy OSRAM może być z powodzeniem używane w szerokim zakresie innowacyjnych zastosowań. (c) Ralph Larmann

Entertainment Lighting Solutions
FLEX: Elastyczność konstrukcji i jasność

Umożliwiamy tworzenie niepowtarzalnych systemów dzięki profesjonalizmowi i innowacyjności

Digital Lighting Systems

Systemy sterowania oświetleniem firmy OSRAM pozwalają na tworzenie spersonalizowanych rozwiązań, które nie tylko oszczędzają energię, ale również zapewniają nowy wymiar oświetlenia. Szerokie portfolio produktów to dopasowane systemy dla każdej aplikacji: od małych pomieszczeń po zintegrowane rozwiązania dla budynków.

Digital Lighting Systems

Oferujemy kompleksowe rozwiązania oświetleniowe

Lighting Solutions

Pod naszymi trzema flagowymi markami: OSRAM, Siteco i Traxon Technologies, oferujemy innowacyjne, profesjonalne i przyszłościowe rozwiązania oświetleniowe dla biur, przemysłu, obiektów sportowych i sektora handlowego, a także inteligentnych miast. Jako dostawca kompleksowych usług oświetleniowych wspieramy klientów w całym procesie wdrażania rozwiązań - od projektu, przez dostawę i instalację, po ich uruchamianie.

OSRAM Lighting Solutions

Kształtujemy przyszłość oświetlenia

Opto Semiconductors

OSRAM Opto Semiconductors jest liderem technologii oświetleniowej. Tworzymy innowacyjne, prekursorskie rozwiązania. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją diod elektroluminescencyjnych (LED) do oświetlenia ogólnego, motoryzacji, szeroko rozumianego przemysłu oraz wyświetlaczy. Naszą siłą jest doświadczenie oraz duże nakłady przeznaczane na rozwój technologii. Priorytetem jest dbanie o najwyższą jakość oraz udzielanie szerokiego wsparcia aplikacyjnego klientom.

OSRAM Opto Semiconductors