Gwarancje dla profesjonalnego i konsumenckiego rynku oświetleniowego

W segmencie profesjonalnym firma OSRAM oferuje różne poziomy gwarancji. System + gwarancja na stateczniki elektroniczne i lampy oraz rozległe usługi gwarancyjne na produkty PARATHOM i LEDVANCE i gwarancje na produkty oświetlenia specjalnego.

Wielopoziomowe gwarancje firmy OSRAM

Systematyczne działania podejmowane w celu zapewnienia jakości, gwarantują wysoki stopień funkcjonalności naszych produktów. Innowacyjne technologie i doskonała jakość przynoszą rzeczywiste korzyści naszym klientom. Firma OSRAM oferuje rozbudowane gwarancje trzeciego poziomu na elektroniczne układy zasilające, źródła LED ( LED i moduły LED) oraz wybrane typy źródeł światła firmy OSRAM.

Gwarancja firmy OSRAM: wielopoziomowe gwarancje

Gwarancja na oprawy oświetleniowe LED firmy OSRAM

OSRAM oferuje pięcioletnią gwarancję (dalej zwaną "gwarancją"), obowiązującą od daty zakupu, na następujące wybrane oprawy oświetleniowe LED marki OSRAM, używane w zastosowaniach profesjonalnych

Gwarancja firmy OSRAM: Gwarancja na oprawy oświetleniowe LED firmy OSRAM

Procedura gwarancyjna produktów oświetlenia

Lampy oświetlenia specjalnego firmy OSRAM są wykorzystywane w najróżnorodniejszych zastosowaniach. To innowacyjne produkty wyróżniające się wysoką jakością pod względem technologicznym, dokładnie przetestowane i poddane surowej kontroli w systemie zapewnienia jakości firmy OSRAM. Jeśli wciąż masz powody do niezadowolenia, w tym miejscu można znaleźć informacje dotyczące gwarancji udzielanych przez firmę OSRAM.

Gwarancja firmy OSRAM: procedura gwarancyjna produktów oświetlenia specjalnego