OSRAM Kiosk: najważniejsze katalogi do przeglądania lub pobierania online

Aplikacja OSRAM Kiosk

Aplikacja OSRAM Kiosk

Aplikacja OSRAM Kiosk daje dostęp do wszystkich aktualnych katalogów firmy OSRAM w wersji cyfrowej. Dostępne katalogi to na przykład pełny katalog produktowy (OSRAM Lighting Program), katalog produktów do sprzedaży detalicznej (OSRAM Retail Catalog) oraz katalogi z oprawami oświetleniowymi OSRAM do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz (OSRAM Indoor/Outdoor Luminaire Catalogs).

Wystarczy wybrać katalog w aplikacji i pobrać go, by wygodnie przeglądać jego zawartość. Dwukrotne kliknięcie na stronę powiększa jej widok, by ułatwić czytanie. Po każdej aktualizacji udostępniane są najnowsze wersje katalogów.

Najważniejsze funkcje

Możesz umieścić zakładkę na dowolnej stronie, dotykając klawiatury jeden raz. Pozwoli to łatwo i szybko odszukać interesujące strony w przyszłości. Bardzo praktyczna jest również funkcja wyszukiwania. Możesz przeszukiwać zawartość każdego cyfrowego katalogu dzięki kompleksowemu wyszukiwaniu tekstu. Po prostu wpisz wyszukiwane hasło przy pomocy klawiatury, a zobaczysz spis stron, na których pojawia się szukane słowo lub fraza.

Pobierz za darmo aplikację OSRAM Kiosk na iPhone'y i iPady ze sklepu App Store(SM)

Aplikacja OSRAM Kiosk: informacje techniczne, koszty i kwestie prawne

1. Które urządzenia mobilne obsługuje aplikacja OSRAM Kiosk?

Urządzenia Apple:
aplikacja OSRAM Kiosk jest kompatybilna z iPhone'ami i iPadami. Obsługiwane systemy operacyjne: iOS 6.0 i nowsze. Na wyżej wymienionych urządzeniach ze wspomnianymi systemami operacyjnymi aplikacja jest w pełni funkcjonalna. Mogą jednak wystąpić niewielkie straty podczas wyświetlania animacji.

Urządzenia Blackberry:
aplikacja nie jest kompatybilna z urządzeniami Blackberry.

2. Czy aplikacja wymaga dodatkowej konfiguracji ustawień?

Z funkcji dostępnych w aplikacji OSRAM Kiosk można korzystać nawet przy braku połączenia internetowego. Jednak aby przeglądać cyfrową książkę w aplikacji, trzeba ją najpierw pobrać na urządzenie. Rozmiar pliku z jedną cyfrową książką to nawet 500 megabajtów (MB), więc nie zaleca się pobierania takich plików przez sieci operatorów mobilnych. Odpowiedniejsza jest bezprzewodowa sieć stacjonarna.

3. Koszty

Jakie koszty wiążą się z użytkowaniem aplikacji OSRAM Kiosk?

Obecnie aplikację OSRAM Kiosk można pobrać ze sklepów App Store za darmo. Jednak do pobrania pojedynczych cyfrowych książek potrzebne jest połączenie internetowe. Jeśli użytkownik nie jest podłączony do sieci stacjonarnej, do pobrania zostanie wykorzystana transmisja danych po kosztach zgodnych z cennikiem danego dostawcy usług mobilnych. Każdy plik może mieć rozmiar nawet 500 megabajtów (MB), dlatego zalecane jest pobieranie cyfrowych książek tylko przez stacjonarną sieć Wi-Fi.

Apple, logo Apple, iPhone, iPod touch i iTunes są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. iPad jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. App Store jest nazwą usług firmy Apple Inc.