Aplikacja w pojazdach 4x4

Włącz tryb przygody

Lampy LED firmy OSRAM są zaprojektowane by wkroczyć do akcji, kiedy droga staje się trudna i wyboista. Teraz możesz zostawić asfalt z tyłu i wyraźnie zobaczyć, co pojawia się przed tobą. Te wytrzymałe i stylowe lampy punktowe w kształcie litery X lub pasków zwiększą widoczność bliskich i dalekich obszarów równocześnie podnosząc wydajność jazdy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Portfolio produktów

OSRAM wie dokładnie, jak wymagająca może być jazda pojazdami 4x4. Gama solidnych reflektorów LED firmy OSRAM zachwyci doskonałą jasnością i wysoką temperaturą barwową w absolutnie każdym środowisku.

Skontaktuj się z OSRAM po więcej informacji:

Instrukcja montażu

Przepisy dotyczące montażu świateł mijania i drogowych (ECE 112)

Doświadcz mocy OSRAM na drodze i poza nią.

Zgodnie z regulacją ECE R112 (dotyczącą świateł mijania i drogowych) oświetlenie drogowe musi być instalowane parami* z maksymalnie 4 oprawami dla samochodów** oraz 6 oprawami dla ciężarówek, które będą bezpośrednio połączone. Każde homologowane światło drogowe ma na obudowie lub kloszu soczewki numer referencyjny, który koresponduje z liczbą kandeli danej oprawy. Znajdziesz ten numer po lewej lub prawej stronie znaku E. Zgodnie z ECE 112 sumaryczna liczba podłączonych świateł drogowych nie może przekraczać 100 kandeli.

Nie ma szczególnych przepisów dotyczących wymiarów montowanych lamp.

Przepisy dotyczące montażu - światła pozycyjne (ECE R7)

Zgodnie z regulacją ECE R7 produkty te muszą być montowane parami*.

Samochód osobowy lub ciężarówka może posiadać jedynie 4 lampy pozycyjne, które są bezpośrednio podłączone. Zarówno wysokość i szerokość ich montażu jest określona przez przepisy. Sprawdź szczegóły na opakowaniu produktów OSRAM lub technicznej instrukcji.

* zastosowanie mogą mieć przepisy krajowe
** włącznie z istniejącymi reflektorami