Tyre care

OSRAM TYREinflate

Przenośne i praktyczne kompresory

Większość właścicieli samochodu przypomina sobie o nich 2 razy w roku: opony. Dla wielu właścicieli oczywista jest zmiana opon letnich na zimowe i odwrotnie. Ale co się dzieje w międzyczasie? Optymalne ciśnienie w oponach zapewnia wiele korzyści, ale przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Z nową gamą praktycznych kompresorów od OSRAM dbanie o opony staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Rutynowo mierz ciśnienie w oponach przed każdą dłuższą podróżą i po pozostawieniu samochodu na parkingu przez dłuższy czas. Poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja z perfekcyjnie przygotowanego do następnej podróży samochodu będzie dla Ciebie codziennością.

Korzyści
Regularne troska o odpowiednie ciśnienie w oponach pozwala lepiej kontrolować pojazd na drodze. Co więcej, optymalne ciśnienie chroni przed zwiększonym zużyciem opon, dzięki czemu wydłużają się cykle ich wymiany. To także oszczędność pieniędzy, ponieważ odpowiednie ciśnienie w oponach zmniejsza zużycie paliwa. Jednocześnie to bardziej przyjzane dla środowiska, bo dobrze napompowane opony zmniejszają emisję dwutlenku węgla. Z nowym asortymentem TYREinflate od OSRAM możesz w szybki i prosty sposób sprawdzić ciśnienie w swoich oponach i wyregulować je w razie potrzeby.

Elastyczne w użyciu
Niezależnie od tego, czy jesteś w swoim garażu, na parkingu przy drodze, na wakacjach, czy w następnej podróży biznesowej: przenośne kompresory z rodziny TYREinflate są podręczne, lekkie i łatwe w przechowywaniu dzięki kompaktowym wymiarom. Wreszcie nie musisz korzystać z różnych kompresorów na stacjach benzynowych. Oszczędzaj czas i nerwy: dzięki automatycznym kompresorom od OSRAM, każdy test opon staje się dziecinnie prosty.

Łatwe w użyciu
Wszystkie kompresory TYREinflate są zasilane przez wtyczkę do zapalniczki 12V, działają bardzo szybko i są łatwe w obsłudze dzięki dużym przyciskom. Dodatkowo modele TYREinflate450 i TYREinflate1000 wyposażone w podświetlane, cyfrowe wyświetlacze, posiadają funkcję automatycznego zatrzymania, która wyłącza kompresor, gdy zostaje osiągnięte odpowiednie ciśnienie w oponach. Wartość optymalnego ciśnienia może być zapisana do następnego sprawdzenia.

Szeroka gama zastosowań
Kompresory TYREinflate od OSRAM mogą być wykorzystywane nie tylko do pompowania opon samochodowych, ale także do opon motocyklowych, rowerowych oraz w wózkach, pod warunkiem, że są wyposażone w ogumienie pneumatyczne. W zestawie znajdują się także odpowiednie adaptery i zawory iglicowe, które umożliwiają bezproblemowe napompowanie sprzętu sportowego, piłek, dmuchanych materacy, zabawek wodnych i tym podobnych.

Przegląd rodziny produktów TYREinflate od OSRAM

Więcej informacji w katalogu

Cechy produktów

TYREinflate 200

TYREinflate 450

TYREinflate 1000

WyświetlaczAnalogowyCyfrowyDuży cyfrowy
Czas pompowania4,5 min3,5 min2,5 min
Funkcja Auto-stopX
Podświetlenie wyświetlaczaXLEDLED
Zwijany kabel 12 V
Torba do przechowywaniaXX
Rękawiczki i dodatkowe nakrętkiXX
Gwarancja OSRAM2 lata22 lata22 lata2

1 Czas testowany oponie 13" pompowanej od 0 do 2,41 BAR
2 Szczegółowe informacje na stronie związanej z gwarancjami