Lampy rowerowe LEDsBIKE firmy OSRAM: widoczne, wydajne i wielofunkcyjne

lampy rowerowe

Nowe, wydajne lampy rowerowe LEDsBIKE firmy OSRAM zapewniają większą widoczność i zwracają uwagę na drodze.

LEDsBIKE - firma OSRAM, oferując nowe lampy rowerowe, wprowadza na rynek serię wydajnego oświetlenia rowerowego. Trzy przednie lampy rowerowe i tylne (oznaczenie StVZO) zasilane są z baterii lub baterii ładowalnej – co oznacza, że dynamo nie jest już potrzebne. 

Lampy rowerowe LED odznaczają się wysoką wydajnością i trwałością, a także zapewniają zwiększoną widoczność i zwracają uwagę na drodze. Dzięki nowoczesnej technologii LED lampy są również odporne na działania zewnętrzne, np. uderzenia i wstrząsy. 

Firma OSRAM oferuje cztery różne wzory lamp rowerowych LEDsBIKE zasilanych ładowalną baterią, które można doskonałe wykorzystać w szerokiej gamie zastosowań - od podróży rowerowych do jazdy miejskiej na rowerze.

Oferta lamp rowerowych LEDsBIKE w skrócie

  • FX70: Lampy rowerowe LED o najwyższej wydajności i jedne z najjaśniejszych na rynku ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej – dla zagorzałych i odważnych miłośników kolarstwa.
  • FX35: Wyjątkowo kompaktowe i lekkie lampy rowerowe LED z trzema ustawieniami poziomu jasności, umożliwiają łatwe przejście pomiędzy miejskimi i wiejskimi drogami oraz porami dnia
  • FX10: Wielofunkcyjne lampy rowerowe to również w razie potrzeby doskonała latarka
  • RX2: Tylna lampa LED zapewnia widoczność z dużej odległości
Sabine Spitz

Mistrzyni świata Sabine Spitz na rowerze górskim Olympic przetestowała nową serię lamp rowerowych:

Sabine Spitz: "Jestem profesjonalistką, więc bardzo ważne dla mnie jest posiadanie niezawodnych lamp podczads nocnej jazdy w ciemnym otoczeniu. Dla profesjonalnego kolarza dwa ważne czynniki to wytrzymałość i dobre oświetlenie najbliższego otoczenia - a właśnie nowe lampy rowerowe firmy OSRAM spełniają oba te kryteria w satysfakcjonujący sposób. Lampy LEDsBIKE firmy OSRAM wytwarzające natężenie oświetlenia do 70 luksów zapewniają największą intensywność światła, która sprawia, że stanowią one najbardziej odpowiednie oświetlenie do biegów przełajowych po zarośniętych zielenią terenach lub zacienionych drogach."

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline