Aktualności: Firma OSRAM na targach Essen Motor Show 2012

30.11.2012
Zastosowanie:  Samochodowe źródła światła
Technologia:  Halogeny, HID, LED
Grupa docelowa:  Konsumenci, Handel, Warsztaty

Essen Motor Show 2012: OSRAM prezentuje wysokiej klasy oświetlenie samochodowe

Podczas Essen Motor Show 2012, najsłynniejszych i największych targów motoryzacyjnych w Niemczech firma OSRAM zaprezentuje swoją bogatą i kompleksową ofertę produktów samochodowych. Prawdziwą gwiazdą pokazu będzie limitowana seria żarówek Night breaker Plus. Odwiedź targi i daj sie zaskoczyć ich doskonałej jakości!

Targi odbędą się w dniach 1 - 9 grudnia. Organizatorzy przewidują, że liczba odwiedzających będzie podobna, jak w zeszłym roku i wyniesie około 350 000 osób.

Tegoroczna edycja jest już 45. odsłoną wystawy Essen Motor Show. Jak co roku, głównym tematem pokazów będą najnowsze, najpiękniejsze, najszybsze, najbardziej niezwykłe i szalone koncepcje motoryzacyjne. Atrakcje przygotowane przez organizatorów wystawy z pewnością przyprawią fanów czterech kółek o zawroty głowy. Niepowtarzalne doznania czekają także na gości, którzy odwiedzą w weekend stoisko firmy OSRAM: Nasi goście będą mieli okazję sfotografowania się z hostessą na tle specjalnie przygotowanego samochodu wystawowego. Zachęcamy do odwiedzenia targów w Essen w pierwszy weekend grudnia i zagłębienia się w niesamowity świat motoryzacji! OSRAM zaprezentuje cały wachlarz wysokiej klasy produktów.

Oferta produktów

 • Night Breaker Plus – najwyższa luminancja, nawet do 90% więcej światła na drodze niż w standardowych żarówkach halogenowych
 • Cool Blue Intense – żarówka halogenowa o najbardziej niebieskiej barwie, dopuszczona do użytku na drogach
 • HID Cool Blue Intense - oryginalny wygląd i doskonałe narzędzie dla zawodowych projektantów
 • HID Silverstar - wyjątkowa wydajność i atrakcyjna cena
 • LED-Tagfahrlicht – LEDriving i Light@Day

Light@Day: dynamiczny, ultranowoczesny wygląd

Światła do jazdy dziennej LED firmy OSRAM są obecnie montowane już w co drugim nowym pojeździe. Niezależnie od pożądanego kształtu (pasek, okrąg) świateł dziennych, dzięki różnorodności form oferowanych przez OSRAM produktów nasi klienci znajdą odpowiednie, proste w montażu rozwiązanie. Jednorodne światło i opływowa linia Light@Day LED nadadzą każdemu pojazdowi dynamiczny i ultranowoczesny wygląd. Ponadto, użycie świateł do jazdy dziennej jest do 90% bardziej wydajne niż stosowanie halogenowych świateł mijania. 

Informacja o stoisku

 • OSRAM: Hala 2.0, stoisko 119
 • MESSE ESSEN GmbH
  Norbertstrasse 2
  D-45131 Essen

Galeria obrazów: LED Light@Day

LED LIGHT@DAY zestaw świateł do jazdy dziennej, mocny, stylowy i łatwy w wymianie.
LED LIGHT@DAY zestaw świateł do jazdy dziennej.
LED LIGHT@DAY: jednolite oświetlenie i opływowy kształt.

Specjalne rozwiązania dla motoryzacji

Narzędzia dla motoryzacji

Odkryj ekscytujące narzędzia dla motoryzacji firmy OSRAM

RSS OSRAM
Kanały wiadomości

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline