Nominacja do nagrody Procurement Leaders Award 2015

Firma OSRAM została nominowana do nagrody Procurement Leaders Award 2105.
13.05.2015
Zastosowanie:  nie wyszczególniono
Technologia:  nie wyszczególniono
Grupa docelowa:  Wszyscy odbiorcy

Nominacja do nagrody Procurement Leaders Award 2015

Zespół firmy OSRAM został nominowany do jednej z nagród Procurement Leaders Awards 2015 - najbardziej prestiżowej i cenionej nagrody w sektorze zaopatrzenia.

Najbardziej ceniona nagroda w przemyśle zaopatrzeniowym

Zespół już liczył się wewnątrz firmy OSRAM, ponieważ zdobył nagrodę ORANGE Award w 2014 roku za projekt „SSL Merchandising House Fair”. Trzon zespołu, reprezentujący cały zespół opracowujący projekt - składa się z Purchasing, Multi Project Management (MPM), Technical Supplier Management (TSM), Marketing, R&D, Quality, Supply Chain i sprzedawców - teraz po raz drugi przygotowuje mównicę dla zwycięzców - nagrody Procurement Leaders Awards 2015. To najbardziej cenione nagrody w przemyśle zaopatrzeniowym i, od dziewięciu lat, przyznawane najlepszym na świecie kampaniom, osobom indywidualnym i firmom.

Innowacyjność i udana oszczędność

Projekt SSL Merchandising House Fair został nominowany do nagrody w kategorii doskonałego zaopatrzenia. Osoby odpowiedzialne za przyznanie nagrody Procurement Leaders Award 2015, jako jurorzy nagrody ORANGE Award, byli pod wrażeniem innowacyjnego pomysłu i komercyjnego sukcesu projektu. Projekt SSL Merchandising House Fair obejmował dostosowaną strategię źródłową, opartą na strategii partnerskiej współpracy z dostawcami i zoptymalizowanym łańcuchu dostaw, co przyniosło natychmiastowe oszczędności i opłacalny wzrost.

Twórcza współpraca

Projekt SSL Merchandising House Fair był dla firmy OSRAM pierwszym krokiem w kierunku wprowadzenia na rynek obszernego i konkurencyjnego asortymentu zamienników LED. Dzięki wsparciu ze strony współpracowników z wielu wydziałów firmy OSRAM zespół potrzebował tylko sześciu miesięcy na opracowanie projektu: wspólnie określono kilku potencjalnych dostawców i, w 2013 roku, zaproszono ich na wewnętrzne targi handlowe produktów w Chinach. Prowadzone rozmowy sprawiły, że ostatecznie tylko najbardziej niezawodni i opłacalni dostawcy otrzymali udział we wprowadzeniu na rynek asortymentu zamienników LED. Zaledwie trzy miesiące później pierwsze lampy zostały dostarczone klientom końcowym.

Przykład całego sektora

Odtąd targi „Internal House Fair” odbywają się co sześć miesięcy; pomyślnie zrealizowaną koncepcję przyjęły inne firmy. Projekt mógł pomyślnie się rozwijać stanowiąc przykład dla światowego przemysłu zaopatrzeniowego, aby ostatecznie ponad 850 wiodących ekspertów d/s zaopatrzenia zebrało się 28 maja w londyńskim Grosvenor House Hotel w celu uroczystego przyznania nagrody Procurement Leaders Awards 2015. To nie tylko mieniące się złotem trofeum w formie orlich skrzydeł, ale to przede wszystkim nawiązywanie współpracy oraz zgromadzenie elit przemysłowych, które nigdzie więcej nie spotykają się tak blisko.

RSS OSRAM
Kanały wiadomości

© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.
LED Floater Headline